Globber Ferarri

Marka : Globber
Fiyat : TL849,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL649,00(KDV Dahil)
* TL84,99 'den başlayan taksitlerle


Yaş Grubu

2+7 Yaş Arası

Renk

Fererri Red

Board Uzunluk      

67 cm

Board Genişlik

12 cm

Max Yükseklik

73  cm

Ağırlık

1950 gr

Max. Yük Taşıma   

50 kg

Tekerlek  

120/85 mm

        

 DİKKAT:Globber FERARRİ Globber My Free,Globber My Up,Globber Primo Plus ürünlerden daha kalitelidir.

Ürünlerimiz 1 yıl  GARANTİMİZ  altındadır.

2019 Model ürünlerimiz müşterilerimizin beğenisine sunuldu.Bu ürün sayesinde çocuğunuz 2 yaşından 50 kg ağırlığı taşıma kapasiteli olan ve uzun yıllar bu ürünü  kullanmanıza  imkan verecek 2 ci bir ürün almanıza gerek olmayan geliştirilmiş yeni model ürünümüzdür. Bu ürün mini micro ile Maxi micro arasında bir üründür.

 

Globber markası Fransa firması tarafından çin de üretmektedir.

 

2019 yılı için Geliştirilmiş Yeni Özelikler.

1-Normal scooter sürüşü için 50 kg yük taşıma kapasitesi. Alt döesemedeki güçlendirilmis fiberglas ve çelik levha cift enjeksiyon sayasinde sağlamliğin son nokta.  

2-Normal scooter kullanım için 3 kademeli aşağı yukarı ve istenilen ölçüde ayarlanabilen T bar.

3-Üründe el tutma yeri ve taban gövdede iki değişik renk son teknoji enjeksiyon üretim

4-Kaba asfata ve zor yol şartlarında rahat konforlu şürüş için 1 ,ci kalite ABCE -5 RULMAN  PU slikon tekerlek.

5-Ürün önönde Sabitleyici butonu bu buton sayesinde düz sürüş imkanı.

6-Sağa Sola rahat konforlu dönüşler için sağ ve sol ön akslarda extra rulman.

7-Uluslar arası kabül görmüş intertek,TSE laboratuvarındaki yapılan 100 kg sağlamlık kaldırma testini başarı ile     geçen sınıfında dünyada tek ürün

 

GLOBBER FERARRİ MODEL scooter 2 yaş ve 50 kg ağırlık kaldırma kapasiteli   çocuklar için özgürlüğün tadını çıkaracakları bir ürün. Okul öncesi çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisi kazanmasına yardımcı olacak olan bu ürün onların eğlence için vazgeçilmezi olacak.Yılın 4 mevsimi evde, bahçede veya kapalı alışveriş merkezlerinde çocuğunuz için eğlence kaynağı.

Doğrudan satış nedir ?

Aracısız satış nedir ?

Fiyatlarımız neden piyasaya göre daha ucuz ?

 

Firmamız dünyaca tanınmış kendini kanıtlamış kaliteli marka ürünleri doğrudan ithal edip internet üzerinden son kulanıcıya direkt satış yapmaktadır.Bu firmamıza ve son alıcıya ne kazandırır? Son kullanıcı ürünü ucuza almış olur. Firmamız satığı malın ücretini peşin tahsil eder.

 

Mağzalar genelde elit semlerde ve alış-veriş mağzalarında faliyet göstermektedirler. İşletme giderleri ve kiraları çok yüksek olduğu için bizim gibi tedarikçilerden ürünlerin üzerine yüksek kar koyarak satmak zorundadır. Firmamızın almış olduğu karar doğrultusunda artık hiç bir mağazaya satış yapılmayacaktır.

 

GLOBBER FERARRİ MODEL ve diğer scooter ürünleri internet sitelerinden, spor mağzalarından, oyuncak mağzalarından vs. bulmanız mümkün. Her hangi bir firmadan ürün almadan önce yedek parçası varmı diye sorun. Ürünü aldıktan sonra ürün ile ilğili teknik sorun ya da yedek parça ihtiyacınız olduğunda sizin için sorun başlar. Mağzalar, Spor mağzaları, internetten satış yapan güvenilir firmalar  bu gibi satıcılar sadece ürün satıcısı olduğundan ürün ile ilğili tamir ve bakım işlerinden anlamazlar. Ürün ile ilğili problemlerde ürünü sizden mağazaya getirmeniz istenir. Bu ürünün merkez bayi,ye gitmesi merkez firmada ürün ile ilgili ellerinde yedek parça tabi varsa yapılması mağazaya gelmesi size haber verilmesi 45 ile 60 günü bulur.Bizim çalışma  sistemiz farklı. Biz müşteri ile dogudan ilgileniyoruz. Yedek parça,ürün tamiri ,bakım işini direk biz gerçekleştiriyoruz.

 

Fiyatlarımızın düşük fiyat olması nedeniyle sattığımız ürün adet sayısı yüksek.Ancak müşterilerimiz mallarımızın kalitesinden ve satış sonrası

hizmeten çok    memnunlar. Müşterilerimizin ortak noktası kalite konusunda şimdiye kadar hiç şikayetin olmamasıdır. Satış sonrası tamir ve yedek parça hizmeti konusunda en hızlı şekide hizmet vermek ve müşteri memnüniyetini kazanmak ilk hedefimiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek daha iyi ürünler sunmak için her geçen gün  çok çalışıyoruz.